همکاری با ما

با توجه به برنامه وسیع و گسترده گروه مشارکتی آرادمانی برای سال یک هزار و سیصد و نود و نه ، کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی فعال در حوزه های مختلف تولید ، صنعت و تجارت پتانسیل همکاری و به اشتراک گزاری فعالیت ها با گروه مشارکتی آرادمانی را دارا میباشند .

گروه مشارکتی آرادمانی با اتکا به تجربه طولانی فعالیت های اقتصادی در داخل و خارج کشور و همچنین برخورداری از تیم های کاری آموزش دیده در داخل و خارج کشور تمامی هم خود را معطوف به پشتیبانی از تولید کنندگان داخلی نموده ، سعی و تلاش مینماید تا راه محصولات تولید داخل را به بازارهای منطقه و دنیا هموار نماید .

دعوت از اشخاص حقیقی و حقوقی

گروه مشارکتی آرادمانی با تخصص ویژه در زمینه برندینگ و دیجیتال مارکتینگ به پشتوانه 150  وب سایت و با اتکا به داشته های چند دهه  فعالیت  و برخورداری از  نیروهای متخصص در سال هزار و سیصد و نود ونه قصد دارد حوزه فعالیت های خود را گسترش دهد . از همه اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت میگردد به گروه ما بپیوندند :

نحوه همکاری :  

واگذاری فروش محصولات تولیدی یا خدماتی شما به فروشگاه اینترنتی گروه :

فروشگاه ما کالاها و خدمات تولید ایران را به جامعه عرضه خواهد نمود

استخدامی بر اساس نیاز گروه مشارکتی

استخدامی دورکاری بر اساس توانمندی های شما و نیاز گروه مشارکتی آرادمانی

مشارکتی قراردادی بر اساس توانمندی شما در ارائه خدمات و کالا

شراکت ثبتی بر اساس توانمندی شما و با استفاده از امکانات گروه ( ملاحظات: سهام فائقه و حق امضای اصلی با گروه مشارکتی و شما دارنده بخشی از سهام خواهید بود. )

استفاده از نام و برند تجاری آرادمانی در چارچوب یک قرارداد

در صورت تمایل به استفاده از پتانسیل و امکانات گروه مشارکتی کافی ست بعنوان اولین گام پروفایل و اطلاعات شرکت ، تولیدات و خدمات قابل ارایه به بازار که توسط شما انجام میگردد را به آدرس زیر ارسال فرمایید :

info@aradmanigroup.com